Nabízíme - Ploty Vlašim

Nabízíme

Posuvná brána s výplní z dřevěných latí

Posuvné brány s pohonem

Na samotné oplocení pozemků většinou navazuje instalace posuvné brány nebo křídlové brány. 

Více informací o posuvných branách s pohonem


Křídlová brána s kovanými prvky

Křídlové brány

Klasickým řešením vjezdu do objektu je křídlová brána. Hlavním kritériem pro použití křídových bran je velikost prostoru bez možnosti zajíždění posuvné samonosné brány.
Křídlové brány nabízíme v mnoha variantách, samozřejmě montujeme i všechny typy pohonů.

Více informací o křídlových branách


Posuvná brána u firmy SWIETELSKY

Průmyslové posuvné brány

Samonosné průmyslové posuvné brány včetně oplocení k výrobním areálům, firemním areálům, skladům, továrnám či tovární objektům a parkovištím vyrábíme až do průjezdu 15 metrů. K průmyslovým posuvným branám osazujeme elektrické pohony pro hmotnost brány 1400 kg nebo 2000 kg. Umíme pro zákazníka vyřešit i pohon průmyslové posuvné brány při hmotnosti až do 4000 kg.

Více informací o průmyslových posuvných branách.


Montáže oplocení zemním strojem BOBCAT

Montáž plotů na klíč

Oplocení pozemku realizuje montážní četa s veškerým potřebným materiálem a vybavením od ručního nářadí až po zemní stroje. Využijte našich zkušeností s montážemi stovek oplocení, branek a bran.

Více informací o montážích plotů na klíč.


Branka standard s pletivovou výplní

Brány a branky

Naše firma Ploty Holoubek s.r.o. nabízí široký sortiment bran a branek v nejrůznějším provedení. Vyrábíme například zahradní brány a branky, dvoukřídlé zahradní brány, jednokřídlé branky ve standardních rozměrech, posuvné brány, samonosné posuvné brány s pohonem, průmyslové brány.

Více informací o bránách a brankách.


Oplocení z kovaných dílců

Oplocení

Naše firma Ploty Vlašim s.r.o. má v nabídce velké množství sortimentu a určitě si každý vybere přesně to, co potřebuje. V naší nabídce jsou mimo jiné také sloupky a vzpěry na plot, napínáky, dráty, branky, posuvné brány a další komponenty k oplocení.  Nejčastější požadavek zákazníků je montáž oplocení a také montáž posuvných bran.

Více informací o oplocení.