Nabízíme - Ploty Vlašim

Nabízíme

Posuvná brána s výplní z dřevěných latí

Posuvné brány s pohonem

Na samotné oplocení pozemků většinou navazuje instalace posuvné brány nebo křídlové brány. Oby tyto druhy bran vyrábí naše firma Ploty Holoubek s.r.o. dle individuálních přání a požadavků zákazníka a jsou v nabídce i v nově otevřené provozovně ve Vlašimi.

Více informací o posuvných branách s pohonem


Křídlová brána s kovanými prvky

Křídlové brány

Klasickým řešením vjezdu do objektu je křídlová brána. Hlavním kritériem pro použití křídových bran je velikost prostoru bez možnosti zajíždění posuvné samonosné brány.
Křídlové brány nabízíme v mnoha variantách, samozřejmě montujeme i všechny typy pohonů.

Více informací o křídlových branách


Posuvná brána u firmy SWIETELSKY

Průmyslové posuvné brány

Samonosné průmyslové posuvné brány včetně oplocení k výrobním areálům, firemním areálům, skladům, továrnám či tovární objektům a parkovištím vyrábíme až do průjezdu 15 metrů. K průmyslovým posuvným branám osazujeme elektrické pohony pro hmotnost brány 1400 kg nebo 2000 kg. Umíme pro zákazníka vyřešit i pohon průmyslové posuvné brány při hmotnosti až do 4000 kg.

Více informací o průmyslových posuvných branách.


Montáže oplocení zemním strojem BOBCAT

Montáž plotů na klíč

Oplocení pozemku realizuje montážní četa s veškerým potřebným materiálem a vybavením od ručního nářadí až po zemní stroje. Využijte našich zkušeností s montážemi stovek oplocení, branek a bran.

Více informací o montážích plotů na klíč.


Branka standard s pletivovou výplní

Brány a branky

Naše firma Ploty Holoubek s.r.o. nabízí široký sortiment bran a branek v nejrůznějším provedení. Vyrábíme například zahradní brány a branky, dvoukřídlé zahradní brány, jednokřídlé branky ve standardních rozměrech, posuvné brány, samonosné posuvné brány s pohonem, průmyslové brány.

Více informací o bránách a brankách.


Oplocení z kovaných dílců

Oplocení

Firma Ploty Holoubek s.r.o. má v nabídce velké množství sortimentu a určitě si každý vybere přesně to, co potřebuje. V naší nabídce jsou mimo jiné také sloupky a vzpěry na plot, napínáky, dráty, branky, posuvné brány a další komponenty k oplocení.  Nejčastější požadavek zákazníků je montáž oplocení a také montáž posuvných bran.

Více informací o oplocení.


Květináč kulatý DUB 60x50 cm

Velkoobjemové a kulaté květináče

Firma Ploty Holoubek s.r.o. je výhradním distributorem  květináčů výroby Holoubek trade s.r.o.. Tradice výroby velkých květináčů ve firmě Holoubek trade s.r.o. sahá do roku 2005. Tyto velké květináče jsou celodřevěné nebo kombinace oceli s různými typy výplní.

Více informací o velkoobjemových a kulatých květináčích.