Brány a branky - Ploty Vlašim

Brány a branky

Naše firma Ploty Vlašim s.r.o. nabízí široký sortiment bran a branek v nejrůznějším provedení. Vyrábíme například zahradní brány a branky, dvoukřídlé zahradní brány, jednokřídlé branky ve standardních rozměrech, posuvné brány, samonosné posuvné brány s pohonem, průmyslové brány. Mimo jiné nabízíme možnost dodání bran a branek s výplní ze svařovaného ohradového pletiva nebo pozinkovaného pletiva.
Standardně jsou naše brány a branky vyplétány čtyřhranným poplastovaným pletivem v zelené barvě. Nabízíme také branky s trubkovou výplní či kombinaci pletiva a plechu. Standardní šířka branky je  1000 mm, nabízíme také branky o šíři 1100 mm s celopletivovou výplní, trubkovou výplní nebo kombinace pletiva a plechu.
Průjezd zahradní dvoukřídlé brány je od 3500 mm až do délek 10 m. Výška bran a branek odpovídá výšce pletiva.
Všechny brány a branky, nejen ty posuvné, od naší firmy vynikají pevnou konstrukcí, kovovými panty a moderním designem.  Vyrábí se zavíráním na kliku a s kvalitním zámkem LOCINOX nebo na záklapku, která se dá opatřit závěsným zámkem.

Branky do oplocení
V nabídce firmy Ploty Vlašim s.r.o. jsou také branky pro ploty a oplocení. Vybírat mohou zákazníci nejen z naší aktuální nabídky plotových branek normovaných rozměrů, ale také vyrábíme branky pro ploty na klíč. Pokud má zákazník zájem, je zde také možnost následné montáže dané branky našimi pracovníky.
Všechny branky i brány je možné zakoupit či objednat u nás na prodejně.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit