O nás - Ploty Vlašim

O nás

Naše firma se zabývá montážemi oplocení a bran již od roku 2008. Provádíme oplocení pozemků u rodinných domů, zahrad, průmyslových objektů, školních a sportovních areálů, fotovoltaických elektráren a dalších velkých pozemků. Naši zaměstnanci mají mnohaleté zkušenosti s realizací stovek oplocení, vysoké pracovní nasazení a profesionální přístup.  Pro stále větší zájem o naše produkty, montáže oplocení a montáže posuvných bran jsme nově otevřeli pobočku také ve Vlašimi.

Dle přání a požadavků zákazníka jsme schopni zrealizovat nejen ve Vlašimi a jejím okolí, ale v celém Středočeském kraji odstranění starého plotu popř. náletů, a následné terénní práce a úpravy okolí. Ve spolupráci se zákazníkem dále realizujeme jednotlivé části montáže oplocení a bran.

Zakládáme si na tom, aby veškeré montáže oplocení, posuvných bran a další byly rychlé, kvalitní, s vlastní technikou, v dohodnutých termínech a cenách. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.

V naší nabídce najdete také kompletní oplocení na klíč včetně dodávky pletiva, zahradních branek a bran apod. přesně podle Vašich požadavků a přání. Mimo jiné vyrábíme a montujeme samonosné posuvné brány, také  elektrické pohony pro křídlové a posuvné brány a příslušenství pro ploty a oplocení. 

Největším oceněním a dobrou vizitkou naší práce jsou kladné reference od spokojených zákazníků nejen z okolí Vlašimi, Benešova, ale i v celém Středočeském kraji, na Vysočině nebo na Moravě. Ve fotogalerii si můžete realizace posuvných bran, křídlových bran a různých typů oplocení sami prohlédnout.