Průmyslové posuvné brány - Ploty Vlašim

Průmyslové posuvné brány

Samonosné průmyslové posuvné brány včetně oplocení k výrobním areálům, firemním areálům, skladům, továrnám či tovární objektům a parkovištím vyrábíme až do průjezdu 15 metrů. K průmyslovým posuvným branám osazujeme elektrické pohony pro hmotnost brány 1400kg nebo 2000 kg. Umíme pro zákazníka vyřešit i pohon průmyslové posuvné brány při hmotnosti až do 4000 kg. Projekt realizace zakázky od společnosti Ploty Vlašim s.r.o. vždy obsahuje upřesnění stavební připravenosti.
Bezpečnostní prvky
Bezpečnostní prvky posuvných bran
Bezpečnostní prvky posuvných bran mají certifikát kategorie 2 ( ČSN EN 12978 ). Bezpečnostní ochranu při používání posuvných bran lze zajistit těmito bezpečnostními komponenty: fotobuňkami, kontaktními lištami, elektronickým nastavením síly motoru, výstražným světlem s kontrolní žárovkou a  tlačítkem STOP. 
Letmé uložení
Hladký pohyb průmyslové posuvné brány v každém ročním období zajišťuje letmé uložení, díky kterému křídlo brány, které je uložené v bočním vedení, nepotřebuje žádnou podporu pod samotným křídlem. Letmé uložení zajišťuje, že pohyb průmyslové posuvné brány neomezí napadaný sníh, náledí, listí, písek a jiné nečistoty.
Letmo uložená průmyslová posuvná brána je perfektní řešení pro uzavření vstupu do průmyslových budov, náměstí, skladů a parkovišť.
Efektivní provoz posuvné brány
Plynulý provoz průmyslové posuvné brány zajišťuje systém valení uvnitř kolejnice, který je zhotoven z ložisek a pohybuje se na rovné ploše v kolejnici průmyslové posuvné brány. Kolejnice má žárově zinkovaný povrch z předgalvanizovaného ocelového potahu. Rovnoměrný pohyb průmyslové posuvné brány do úchytového komponentu v bráně  zajišťují vodící válečky.
Při ruční obsluze může dojít k velké kinetické energii při dojezdu brány ke sloupku a proto z bezpečnostních důvodů dodáváme posuvné brány s elektrickým pohonem, kdy energie zůstává konstantní.
 
Motor u průmyslové posuvné brány je vestavěn do sloupku a tím je zabezpečena jeho ochrana před nepřízní počasí. Současně vestavění motoru do sloupku posuvné průmyslové brány umožňuje snadný přístup oprávněné osobě, která v případě potřeby otevře krytku a provede nezbytné seřízení motoru. V případě výpadku elektrického proudu může být posuvná brána otevřena ručně s otevřením víka klíčem a odblokováním pohonu.
Průmyslové posuvné brány lze ovládat: tlačítkem z vrátnice, dálkovým ovladačem, magnetickými kartami, čipovými klíči, klíčovými spínači, pomocí GSM telefonu, pomocí EPZ, pomocí docházkových systémů.
 
Výhody průmyslových posuvných bran
• stabilní konstrukce
• průmyslové posuvné brány se pohybují volně nad terénem
• průmyslové posuvné brány překonávají nerovnosti či svažitost terénu, překážkou není ani sněhová pokrývka
• díky váze a tvaru kolejnice průmyslové posuvné brány se případný led rozdrtí, brána je odolná proti větru
• díky posuvu do strany rovnoběžně podél plotu jsou posuvné brány nejméně náročné na prostor
• auto můžete parkovat hned za posuvnou branou
 • posuvné brány jsou opatřeny téměř bezúdržbovým systémem
• průmyslové posuvné brány mají frekvenci až 40 cyklů oteřít/zavřít denně
 
Bezpečnost průmyslových posuvných bran 
• integrované připojení na bezdrátovou optickou bezpečnostní lištu
pevná konstrukce díky jeklovému profilu vhodná i pro vyšší vratové křídlo
automatické nebo poloautomatické zavření z koncových poloh a částečné otevření možné, nastavitelné časové zavření
funkce předběžné výstrahy a režim „totman“
řídící jednotka s četnými přídavnými funkcemi, jako např. částečné otevření
možnosti připojení např. pro nouzové vypnutí, výstražné světlo, optickou závoru a bezpečnostní kontaktní lišty
Projekt realizace zakázky od společnosti Ploty Holoubek s.r.o. vždy obsahuje upřesnění stavební připravenosti.
Spokojení zákazníci a jejich kladné reference jsou pro nás největším oceněním. Doporučení spokojeného zákazníka je pro nás vizitkou a vstupní branou k dalším zakázkám. V záložce REFERENCE si můžete prohlédnout realizované průmyslové posuvné brány.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit