Montáž plotů na klíč - Ploty Vlašim

Montáž plotů na klíč

Průběh montáže
Oplocení pozemku se začne realizovat v domluvený termín, kdy na pozemek přijede montážní četa s veškerým potřebným materiálem a vybavením od ručního  nářadí až po stavební mechanizaci pro realizaci samotného oplocení. V prvním kroku, pokud je to třeba, dojde k odstranění starého oplocení a náletů, úpravám terénu a vrtacím pracím. K tomu používáme kvalitní zemní stroj BOBCAT.
Dále vybetonujeme sloupky k plotu, bráně popř. brance. V tento moment je nutné dodržet technologickou odstávku na vyzrání a zatvrdnutí betonu. V další fázi montáže oplocení dochází k osazení podhrabových desek, zámečnickým pracím, napnutí pletiva, montáži ostnatého drátu, elektroinstalaci pohonu, osazování motorů bran a branek apod. Nabídnout zákazníkům také můžeme realizaci zámkových dlažeb, chodníků a další stavební práce.
Montáž oplocení je ukončena předávacím protokolem.
Samozřejmou součástí zakázky je dohled, případné dohody a drobné změny i v průběhu samotné montáže.

Administrativa při realizaci oplocení
Ve většině případů stačí provést ohlášku na příslušném stavební úřadu. Doporučujeme však se předem raději informovat, někdy jsou dané jisté podmínky, jenž je třeba splnit jako je například výška oplocení či materiál.
Na stavební úřad popř. úřad památkové zóny by však měl zajít v každém případě ten, kdo chce mít oplocení vyšší než 1,8m a hraničilo by s veřejnou komunikací nebo prostranstvím.  A také montáž oplocení v památkové zóně nebo v okolí kulturní památky vyžaduje schválení.
DPH na montáže oplocení
V případě, že si u naší firmy zakoupíte pouze materiál na oplocení, je účtováno DPH ve výši 21%. Snížené DPH ve výši 15% účtujeme, pokud doložíte námi dodaný formulář, kde bude potvrzeno, že oplocení a další komponenty jsou určeny na stavbu k bydlení.  Materiál určený na stavby pro firemní účely je DPH ve výši 21% v režimu přenesené daňové povinnosti.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit