Křídlové brány - Ploty Vlašim

Křídlové brány

Klasickým řešením vjezdu do objektu je křídlová brána. Hlavním kritériem pro použití křídových bran je velikost prostoru bez možnosti zajíždění posuvné samonosné brány.

Konstrukce křídlové brány
Křídlové brány jsou sestaveny ze sloupů a křídel, klasické křídlové brány mají souměrná křídla, dělená křídla vyrábíme na přání zákazníka. Příslušenství křídlové brány je buď stavitelný pant se záklapkou a visacím zámkem, nebo stavitelný pant se zámkem FAB, klikou a zástrčkou.
Křídlové brány lze také ovládat pomocí elektrických pohonů umístěných na sloupech a  křídlech brány. V případě výpadku elektrického proudu může být křídlová brána otevřena ručně přepnutím klíče. V tento okamžik je možné manuálně bránu otevřít nebo zavřít bez vynaložení velkého úsilí. V místě setkání křídel je vhodné mít ve vozovce zabudovaný doraz.
Způsoby ovládání otevírání a zavírání brány
Křídlové brány lze ovládat: dálkovým ovladačem, magnetickými kartami, čipovými klíči, klíčovými spínači, pomocí GSM telefonu, pomocí EPZ, pomocí docházkových systémů, zabudovaným ovládáním ve Vašem automobilu, domácím telefonem,
kódovou klávesnicí, identifikačním přívěskem (dallas čipem).
 
Povrchovou úpravou křídlové brány může být barva, žárové zinkování, žárové zinkování + barva, nebo vyrobíme křídlovou bránu bez povrchové úpravy. Dodáváme různé výplně např.: dřevěné, pletivové, kované, jeklové,  výplně z trapézových plechů, z tahokovu, z děrovaného plechu, nebo jen rám křídlové brány bez výplně. Zákazník v naší firmě Ploty Vlašim s.r.o. dostane k dispozici vzorník barev RAL, ze kterého volí barvu křídlové brány. Dřevěnou výplň opatříme lazurou dle Vámi zvoleného odstínu. Křídlovou bránu vzhledově sladíme s Vaším objektem. Křídlové brány pro ploty a oplocení vyrábíme na klíč v libovolné variantě (jako jednokřídlé brány, dvoukřídlé brány, vícekřídlé brány). Na základě volby zákazníka vyrobíme potřebné rozměrové dělení křídel brány, které odpovídá vjezdovému prostoru. Projekt realizace zakázky od společnosti Ploty Vlašim s.r.o. vždy obsahuje upřesnění stavební připravenosti.

Bezpečnostní prvky
Bezpečnostní prvky křídlových bran mají certifikát kategorie 2 ( ČSN EN 12978 ). Bezpečnostní ochranu při používání křídlových bran lza zajistit těmito bezpečnostními komponenty křídlových bran: fotobuňkami, kontaktními lištami, elektronickým nastavením síly motoru, výstražným světlem s kontrolní žárovkou a tlačítkem STOP.
Spokojení zákazníci a jejich kladné reference jsou pro nás největším oceněním. Doporučení spokojeného zákazníka je pro nás vizitkou a vstupní branou k dalším zakázkám. V záložce REFERENCE si můžete prohlédnout realizované křídlové brány.

Výhody křídlových bran
• cenově přijatelné řešení v porovnání s jinými typy bran,
• jednodušší a levnější stavební příprava
• stávající křídlové brány lze bez úprav osadit automatickým pohonem
• bezproblémový provoz
• dálkové ovládání 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit