Oplocení - Ploty Vlašim

Oplocení

Stavíte nebo již vlastníte rodinný domek a přemýšlíte, jaký plot by se nejlépe k němu hodil? Chcete, aby oplocení Vašeho domu působilo reprezentativně a podtrhovalo jedinečnost celého domu? Nebo hledáte pouze levnou variantu oplocení jako ochranu před nežádoucími návštěvníky? V dnešní době naleznete na trhu nepřeberné množství plotů, oplocení, posuvných bran a branek apod. Je tedy jen na Vás, co si vyberete a co se Vám líbí.
Oplocení, na co nezapomenout:
• Důležité je místo, na kterém plot bude stát
• Jaké bude jeho využití a jaké funkce má plnit
• Materiál a barva plotu
• Tvar a výška oplocení
Všechny tyto aspekty mohou zásadním způsobem ovlivnit výsledný efekt. Důležité také je okolí, tedy aby se plot hodil k domu, ulici, zahradě. Materiál použitý k oplocení pozemku musí být pevný, stabilní a odolný vůči povětrnostním podmínkám, všechny tyto podmínky splňuje materiál od firmy Ploty Vlašim s.r.o., který má pobočku ve Vlašimi. Mezi nejčastěji používané materiály k oplocení pozemku v dnešní době patří zejména pletivo, dřevo, plasty, kov, kámen, cihly, beton.
Firma Ploty Vlašim s.r.o. má v nabídce velké množství sortimentu a určitě si každý vybere přesně to, co potřebuje. V naší nabídce jsou mimo jiné také sloupky a vzpěry na plot, napínáky, dráty, branky, posuvné brány a další komponenty k oplocení.  Nejčastější požadavek zákazníků je montáž oplocení a také montáž posuvných bran.
Pletivo pro oplocení
Klasické pletivo, které zná každý je stále velmi oblíbené, hodí se totiž ke každé stavbě a zapadne do vzhledu každého okolí. V nabídce naší firmy naleznete mnoho druhů kvalitního pletiva k oplocení pozemku, například pletivo pozinkované, poplastované, svařované, ohradové, okrasné, farmářské nebo lesnické. Oplocení pomocí pletiva realizujeme především u rodinných domů, zahrad, průmyslových objektů, sportovních areálů, fotovoltaických elektráren nebo u jakýchkoli jiných velkých pozemků.
Základ tohoto oplocení je tvořen nosnými prvky, jako jsou sloupky nebo zděné konstrukce. Trvanlivost a antikorozní ochranu pletiva zajišťuje pozinkování nebo poplastování, kde je také možnost různých barevných provedení.
Výhody oplocení pozemku pletivem
• Rychlost montáže
• Nízké náklady
• Vysoká stabilita a možnost realizace i v nerovném terénu
• Jednoduché stavební přípravy
• Snadná údržba oplocení a dlouhá životnost
• Dle potřeby možnost doplnit brankami, posuvnými branami apod.
• Při doplnění ostnatým drátem je dosti bezpečné
Zděné ploty
Podezdívky a sloupky ke zděnému plotu mohou být z nejrůznějších materiálů, jako jsou cihly, tvarovky, kámen nebo betonové bloky. Naše firma Ploty Vlašim s.r.o. nabízí také kombinace těchto zděných prvků s výplněmi plotových polí ze dřeva, oceli, plastu či kované výplně. 
Velmi žádaný je například beton pro svoji mrazuvzdornost, odolnost a pevnost. Celek takového oplocení vytváří luxusní dojem, jenž se stává nedílnou součástí celé nemovitosti.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit