Posuvné brány s pohonem - Ploty Vlašim

Posuvné brány s pohonem

Na samotné oplocení pozemků ve většině případů navazuje instalace posuvné brány nebo křídlové brány. Oba tyto druhy bran vyrábí naše firma Ploty Holoubek s.r.o. dle individuálních přání a požadavků zákazníka a jsou v nabídce i v nově otevřené provozovně ve Vlašimi.
Velmi populární jsou posuvné samonosné brány s pohonem. Také tyto posuvné brány a taktéž křídlové brány mají různé možnosti povrchových úprav, jako například žárové zinkování, žárové zinkování + barva, nebo je také dodáme posuvnou bránu bez povrchové úpravy. Dodáváme různé výplně posuvných bran: dřevěné, pletivové, kované, jeklové, z trapézových plechů, z tahokovu, z děrovaného plechu, nebo jen rám posuvné brány bez výplně.
Pro firmy realizujeme průmyslové posuvné brány na klíč také s elektrickým pohonem.
V případě posuvných bran nabízíme zákazníkovi komplexní služby, které zahrnují návrh posuvné brány, cenovou nabídku, technický výkres, samotnou montáž a servis posuvné brány. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit