Velkoobjemové a kulaté květináče - Ploty Vlašim

Velkoobjemové a kulaté květináče

Firma Ploty Holoubek s.r.o. je výhradním distributorem  květináčů výroby Holoubek trade s.r.o.. Tradice výroby velkých květináčů ve firmě Holoubek trade s.r.o. sahá do roku 2005. Tyto velké květináče jsou celodřevěné nebo kombinace oceli s různými typy výplní.
Prodáváme kulaté květináče z masivního dubového nebo modřínového dřeva. Tyto květináče jsou od průměru 35 cm po 100 cm.
Prodáváme nejen kulaté květináče, ale i celodřevěné hranaté květináče. Standardní délka hranatých květináčů je 60 cm, 90 cm,120 cm,150 cm. Dle potřeb zákazníka vyrobíme dřevěné květináče atypických rozměrů.
Pokud hledáte květináč z přírodního materiálu, je květináč z dubu nebo modřínu ideální variantou. Dubové nebo modřínové květináče vynikají svým zpracováním a estetickou hodnotou. Květináče naší výroby předčí svojí kvalitou a životností nabídku v supermarketech.
Velké množství typů dřevěných květináčů nabízí firma Holoubek trade s.r.o.  k prodeji v e-shopu WWW.KVETINACE.COM, kde si lze každý květináč či truhlík prohlédnout a objednat online.

Květináč kulatý DUB průměr 60 cmKvětináč 60x150 cm smrkKvětináče kulatéKvětináč kulatý MODŔÍN průměr 60 cm ModřínKvětináč kulatý DUB průměr 100 cm